Pár slov o mne

Som vydatá a mám dve dcéry … rodina je pre mňa všetkým … fotenie som  začala brať ako záľubu a lákalo ma hlavne macro, preto moje prvé fotografie patrili hlavne macro kvietkom. Postupne som začala fotiť aj portréty, chcela som hlavne vyjadriť pocit a emóciu portrétu. Neskôr som skúsila odfotiť aj inú prírodu, a tak som sa dostala ku fotografovaniu krajiniek. Slovensko milujem, ale mojím snom bolo vždy navštíviť Toskánsko, a aspoň niečo zachytiť mojimi očami a fotoaparátom. Prvý krát som Toscánsko navštívila v roku 2015 a odvtedy ho navštevuje pravideľne a stalo a súčasťou môjho života. Ďalším mojím snom bolo Francúzske Provensálsko a levanduľové polia, ktoré som navštívila v roku 2017. Medzi ďalšie krajiny, ktoré som objavila mojím fotoaparátom bolo Slovinsko.

Naďalej mi však je srdcu najbližšie macro fotografia. Krajinkárka so mňa nikdy nebude, ale aj tak ma láka fotenie zámkov, hradov a prírody na Slovensku.

Fotografovanie milujem a fotografia zostane súčasťou môjho života navždy, aj vďaka mojej rodine, ktorá ma v tom veľmi podporuje.